PL Symulatory jazdy F1     EN Symulator dachowania     DE Wynajem symulatorów
O firmie

Firma Vreal istnieje od 2010 roku i zajmuje się uatrakcyjnianiem imprez okolicznościowych. Nasz zespół stanowią ludzie z wieloletnim doświadczeniem. Chcąc zrealizować własne wizje i marzenia stworzyliśmy firmę świadczącą dla Państwa usługi branży rozrywkowej.
Jesteśmy pasjonatami innowacji technologicznych, co pozwala nam budować bezpieczne, bezawaryjne ruchome symulatory.

Co roku przeprowadzamy ponad 110 imprez, a listy referencyjne oraz stali klienci są najlepszym dowodem na wysoki standard naszych usług. Zauważyliśmy, że na rynku przybywa symulatorów niskiej jakości (zwykłe nieruchome siedlisko, jeden monitor), które nie dostarczają oczekiwanych emocji, szczególnie osobom dorosłym. Z kolei symulatory hydrauliczne lub pneumatyczne są nieprzyjemnie hałaśliwe, mało dynamiczne i wymagają sporo miejsca.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów skupiliśmy się na budowie symulatorów z użyciem silników elektrycznych (ciche w pracy, niskie zużycie prądu), kładąc nacisk nie tylko na wizualizację zewnętrzną, ale także na ustawienia programowe. Dzięki połączeniu symulatorów w sieć osiągamy poziom adrenaliny niedostępny w żadnej innej zabawie. Efekt mogą ocenić Państwo sami, zapraszając nas na swoją imprezę.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


Listy Referencyjne